Зелений чай і рак, чому зелений чай може допомогти

Сьогодні багато етикетках інформації про продукт робити посилання на зелений чай. Зелений чай, чорний чай – Хіба, АОТ чай, просто чай? Що, AOS так з чорним чаєм моя мама досі п’є щодня? І те, що зелений чай і трохи, я рак, Äôve читати про? Де, що вступають у гру, і це допоможе?

Дозвольте мені спробувати відповісти на ці питання.

Як з’ясовується заводу камелії китайської є джерелом як для чаїв. Різниця чорний чай проходить через процес ферментації і зелений немає.

Так що, AOS процес, що тепер це благо, що люди завжди говорять? Аналітичні звіти, що, оскільки зелені не ферментуєтся, він зберігає хімічної, EGCG (галлат gallete), який, як повідомляється, потужний антиоксидант.

Антиоксиданти охороняти наші тканини організму від ушкодження вільними радикалами. Наші тіла повні вільних радикалів. Вони виробляються в організмі та навколишньому середовищі бомбардує нас їх від вихлопних газів, відходів та інших речей у нашому повсякденному житті.

Якщо ви повернетеся до вашої днів у шкільному класі науки, ви пам’ятаєте обговорення атомів, молекул і електронів. Вільний радикал непарний електрон, який є дуже нестійким.

Ці нестабільні електронів в організмі може привести до клітин бути пошкоджені або зруйновані. Дослідження показують, що деякі клітини швидше за все, буде здійснюватися ця знищення клітини беруть участь зі станом здоров’я, які з’являються з віком. Іншими словами, вільні радикали безпосередньо пов’язані з речами, як небезпечні для життя, як рак, так що тут лежить зв’язок між зеленим чаєм і раку.

Один з кращих способів, щоб нейтралізувати ці вільні радикали і збиток, який вони можуть викликати це з антиоксидантами. Антиоксиданти бувають різних форм і наше тіло може поглинути їх у багатьох відношеннях. Фрукти, овочі, червоне вино і зелений чай є одними з кращих джерел.

Антиоксиданту EGCG, що міститься в чаї зменшується і може зупинити зростання шкідливих клітин раку. Він робить це таким чином, що не руйнує здорові клітини.

Таким чином, здається, що чорний чай і зелений, що відбуваються в той час як з того ж рослини, що споживають зелений, може насправді є деякі потужні переваги для здоров’я, які губляться в чорному чаї. Контрольний вільних радикалів в організмі з антиоксидантами можуть зробити істотний вплив на ваше здоров’я у подальшому житті.

Правильне харчування є одним кроком у боротьбі із захворюванням. При погляді на зелений чай і рак, Дону, АОТ забудьте подивитися на харчові добавки, які містять важливі інгредієнти, як екстракт зеленого чаю і переконатися, що вони знаходяться у вимірних кількостях, що буде насправді користь вашому здоров’ю.