Запитання та відповіді про вітамінні добавки для дегенерація жовтої плями

питання:
1. Беручи половину дози високі дози дегенерація жовтої плями добавки в день має деяку користь, але не настільки, як приймати повну дозу. Істинним або хибним
2. Центр Срібний має набагато більше вітамінів, ніж у високих добавки макулярної дегенерації дозу і так, ймовірно, більш ефективні проти очних хвороб. Істинними або помилковими.
3. Переваги приймати вітамінні добавки для дегенерація жовтої плями, як правило, бачили на один місяць. Істинними або помилковими.
4. Тільки «мокрого» форма дегенерації макули може призвести до серйозної втрати зору. Істинними або помилковими.
5. Каротиноїди лютеїн і зеаксантин не були включені до віці Національного інституту ока в зв’язку з цим дослідження хвороб очей, тому що вони не були показані, щоб бути корисним. Істинними або помилковими.
6. Високі дози бета-каротину в доповненнях дегенерація жовтої плями може призвести до остеопорозу і був пов’язаний зі збільшенням частоти переломів шийки стегна у жінок. Істинними або помилковими.
7. У той час як високий рівень вітаміну Е в добавках дегенерація жовтої плями було виявлено, що корисно для здоров’я очей, було також показано, що збільшення серцево-судинних ускладнень і скоротити тривалість життя. Істинними або помилковими.

Там немає успішного лікування вологої макулярної дегенерації. Істинним або хибним

————————-

обговорення

Будучи поставлений діагноз макулярна дегенерація може бути страшним. Часто виникають на стадії життя, в якій у вас є меншою мобільністю і слухова чутливість, зір стає критичним зв’язок з світом навколо вас.

Тим не менш, багато випадки дегенерації жовтої плями м’яка, і з належною живильної підтримки та захоплюючі нові методи лікування, зір часто зберігається. У деяких випадках зір може реально поліпшити!

——————————-
Відповіді на питання вікторини

1. БРЕХНЯ. Багато досліджень перед Національним очей Вік інституту відповідного дослідження ураження очей (AREDS), який був опублікований в 2001 році, подивився на харчові добавки в запобіганні прогресії макулярної дегенерації. До AREDS, жодне дослідження не зміг показати вигоду. Що змусило AREDS був унікальним, що дози антиоксидантів і цинку значно вище, ніж були раніше використані. AREDS тому показав, що існує критичне мінімальна кількість поживних речовин, необхідних для позитивного впливу очних хвороб. Там немає ніяких даних на користь того, що з половини рекомендованої схеми високого добавки макулярної дегенерації доза є ефективною.

2. БРЕХНЯ. Центр Срібний має багато поживних речовин у кожній таблетці. Однак кількість кожного елемента занадто мала, щоб бути ефективними. У пацієнтів у AREDS дослідження Національного інституту ока, ці пацієнти, які мали Centrum Срібло з плацебо, а не потужним антиоксидантом і мінеральні добавки не відчували жодної користі для їх дегенерація жовтої плями.

3. БРЕХНЯ. Вік Національного інституту ока в зв’язку з цим дослідження лікування очних хвороб велася протягом кількох років, перш ніж переваги були доведені. Наша поточна рекомендація прийняти вашу дегенерацію жовтої плями формулою протягом як мінімум шести місяців, перш ніж робити висновки про його успіх. Якщо ваш дегенерація жовтої плями або стабілізує ваш зір поліпшується, ви повинні продовжувати приймати високі дози добавок макулярної дегенерації на невизначений термін.

4. БРЕХНЯ. Деякі форми сухий макулярної дегенерації, в тому числі географічної атрофії і центральних друзів, може викликати серйозні втрати центрального зору. Суха дегенерація жовтої плями може бути сповільнений і бачення іноді може навіть бути покращено з макулярної дегенерацією вітамінні добавки. Тому що немає ніяких сучасних методів лікування для сухої макулярної дегенерації, життєво важливі профілактичні харчові добавки.

5. БРЕХНЯ. Каротиноїди включають бета-каротин форма вітаміну А, лютеїну і зеаксантину, серед інших. Національного інституту ока не включали лютеїн або зеаксантин в епоху відповідного дослідження хвороб очей, тому що ніхто з них не був доступний в комерційній формі. Однак переваги кожного з цих сполук, так як було доведено в багатьох наукових досліджень. Таким чином, Національний Очний Інститут у тому числі і з’єднань в AREDS2 Дослідження, яке буде працювати протягом декількох років.

6. БРЕХНЯ. Гарвардський дослідники виявили підвищену швидкість переломів стегна у жінок в постменопаузі з підвищеним ретинол, або вітамін проковтування. Тим не менш, бета-каротин НЕ вітамін, а швидше формі попередника молекули. Гарвардський прямо говориться, що бета-каротин є безпечним для некурящих і шукати вітамінні добавки, які використовують цей безпечної формі, а не ретинолу.

7. БРЕХНЯ. Є багато досліджень про вплив вітаміну Е. Але дослідження, що найголовніше, є Національний очей Вік інституту відповідного дослідження лікування очних хвороб, які знайшли більш низький рівень смертності, пов’язаної з серцевою у пацієнтів, які отримують AREDS добавки, які включені 400 МО вітаміну Е . Важливо відзначити, що не всі вітамін Е однаково. Багато великих виробники використовують менш дорогий синтетичний вітамін Е, які будуть визначені на етикетці як “DL-Альфа” токоферол. Природний вітамін Е, який визначається як “D-АЛЬФА” токоферол, отримують з природних рослинних масел, і, як правило, розглядається як більш безпечним і більш ефективним.

8. БРЕХНЯ. Раніше невиліковними крім прямого опіків лазером, який ставився до вологого поразки макулярної дегенерації, але викликало негайну втрату зору, волога дегенерація жовтої плями тепер лікувати хворобу, завдяки зусиллям фармакологічних досліджень. Більшість з перспективних ведеться цілеспрямована робота з ліки, які вводять безпосередньо в око, в тому числі Macugen, Авастин і Lucentis. Тільки Macugen і Lucentis затверджуються FDA. Проте, як Авастин і Lucentis були показані для поліпшення зору у пацієнтів з вологою макулярної дегенерації.