Дозування для омега-3 добавки омега-3 або 500 мг Омега-3 1000 мг – що кажуть експерти

Омега-3 жирні кислоти називаються “жири життя” через життєво важливої ​​ролі, яку вони відіграють у нашому здоров’ї і благополуччі. Яка рекомендована доза для омега-3 добавки? Це омега-3 або 500 мг Омега-3 1000 мг або більше? Дізнайтеся, експерт відповіді у цій статті.

Ви можете знайти рекомендовані дози для омега-3 добавки згадано на етикетці продукту. Але вони не розкривають суттєві деталі, які ви повинні знати, щоб скористатися повним користі для здоров’я Омега 3.

По-перше, більшість з омега-3 додатки брендів не кажучи вже про розпад Омега 3 на етикетці продукту. Є 3 найважливіших видів омега-3 жирів – EPA, DHA і ALA.

Форма ALA з Омега-3 містяться в лляне насіння, волоські горіхи – тобто вегетаріанські джерела їжі. ALA має пройти через процес перетворення DHA і EPA, перш ніж він може бути використаний організмом. Цей процес не відбувається дуже ефективно.

DHA і EPA грають життєво важливу роль в головному мозку і серцево-судинних захворювань. Наш мозок вимагає хорошого з кількістю DHA Омега-3 жирів для його оптимального функціонування і хороше здоров’я. Більшість брендів не сплачують DHA і EPA розбивкою на етикетки продуктів.

Ви повинні вибрати омега-3 добавки, які мають більш високий вміст, ніж DHA EPA, оскільки це більш важливо для здоров’я мозку.

Омега-3 1000 мг або Омега-3 500 мг добавки?

Що стосується питання про те, чи слід вибрати Омега-3 1000 мг добавки або омега-3 добавки 500 мг – відповідь на це питання рекомендованої дози для омега-3 добавки залежить від вашого віку і конкретних захворювань.

Медичні експерти рекомендують близько 2 до 3 г жирів омега-3 в день. 1 г дорівнює 1000 мг Омега-3.

Так, 2 м’яких гелів Омега-3 1000 мг надамо Вам 2 г незамінних жирних кислот на день. З іншого боку, якщо ви берете омега-3 добавки 500 мг, що вам може знадобитися, щоб взяти їх кілька разів на день, щоб отримати добову омега-3 вимогам вашого тіла.

Найкраще взяти очищений риб’ячий жир добавок, які багаті DHA і EPA жирних кислот на додаток до щоденної омега-3 вимогам, а також споживати здорову дієту риб, трави годували м’ясом, Омега-3 багаті яйця, зелені листові овочі і т.д. Таким чином, ви можете пожинати дивовижні переваги для здоров’я Омега 3.

Також переконайтеся, що ви використовуєте добавки містять натуральний вітамін Е також. Вони служать природними консервантами як риб’ячий жир Омега-3 мають тенденцію прогоркают в короткий проміжок часу. Вітамін Е буде тримати його свіжим довше, так що ви можете досягти всього користі для здоров’я Омега 3.