Дефіцит цинку

Тільки за другу половину ХХ століття важливість мінеральних цинку в фізіології людини була встановлена. Він не був до 1961 року, що дефіцит цинку вперше був описаний. Тип карликовості була визначена на Близькому Сході в той час, яке було пов’язане з низьке споживання цинку в зручній формі для використання людиною. З тих пір дефіцит цинку був пов’язаний з низкою недуг і хвороб.

Цинк сам метал, природно, в навколишньому середовищі, але зазвичай присутній в дуже невеликих кількостях. З розвитком металургії набагато більше цинку знайшла свій шлях в струмки, річки й землю. Цинк використовується організмом людини в невеликих кількостях і лише близько двадцяти відсотків цинку міститься в рослинах, які ми їмо поглинається, ймовірно, тому що це в формі, яка є важкою для нашого тіла, щоб поглинути. Крім того, оскільки хімічні речовини в нашому раціоні від інших продуктів, таких як цільне зерно пшениці інгібує всмоктування цинку. Цікаво строгих вегетаріанців в ризику дефіциту цинку. У той час як цинк присутній в рослинах, він також присутній у легше поглинати форми в м’ясі.

Рекомендована денна доза цинку для чоловіків становить дев’ять з половиною міліграмів і для жінок це сім міліграмів. Хоча це може бути важким для вашого організму поглинати цинк, приймають високі дози цього або піддаються впливу великої кількості цинку в вашому середовищі протягом тривалого часу або часу призведе симптоми передозування, тому дотримуйтесь цього запропонував споживання.

Дефіцит цинку може бути викликано поганим харчуванням, нездатність правильно засвоювати будь-яку цинку, алкоголізм, великі опіки, довгострокові захворювання нирок, серповидно-клітинна анемія, деякі діуретики змусить вас втратити цинку, вагітність (ви будете мати потребу в більш високому дозуванні цинк в цей час) і деяких інших генетичних порушень.

Помірні випадки дефіциту цинку викличе втрату ваги, деякі втрачають смаку і запаху, деякі набряк язика і рота, повільне зростання, випадання волосся, висип, низька кількість сперматозоїдів, уповільнене загоєння ран і запалення нігтьового ложа.

Якщо ви вагітні, важливо приймати більш високі дози цинку. Дефіцит цинку у матері була пов’язана з низькою вагою при народженні, передчасні пологи і аненцефалію (трагічний вада розвитку плоду.)

У більш важких випадках дефіциту цинку викличе зупинку в рості і дозріванні дітей, що іноді призводить до форми карликовості. Погане функціонування яєчок може призвести. Там також буде збільшено очні проблеми, такі як, неврит зорового нерва, катаракта, і поганого формування кольору. Дефіцит цинку також призведе до імунних порушень, і дерматит. Відсутність цинку також встановлено, призводить до анорексії. Дослідники вважають, цинк використовується організмом у деяких способів створення апетит, і без цинку в організмі немає апетиту.

Відвідайте http://www.stanleybeautycare.com