Вітамін переваги, джерела і дефіцит

Вітаміни являють собою органічні речовини, необхідні в дуже невеликих кількостях направити різні процеси в живих клітинах. Хоча вітаміни не дають енергії вигоди для тіла безпосередньо, вони дійсно допомагають звільнити енергію, запасені у вуглеводах, білках і жирах. Таким чином, більшість вітаміни допомагають хімічні реакції відбуваються. Людський організм не виробляє більшу частину вітамінів вона вимагає, і повинні отримувати їх з їжі.

При прийомі в якості харчової добавки в щоденний раціон, вони допомагають збалансувати недоліки неправильного харчування, переварені продукти, і некалорійного оброблені харчові продукти. Вітаміни також дуже важливі для виробництва червоних кров’яних клітин і захисту нервової, скелетної, та імунної системи.

Людям потрібно 13 основних вітамінів.

Чотири жиророзчинних вітамінів (вітаміни A, D, Е і К), а решта дев’ять є водорозчинні (вітаміни С і вісім вітамінів групи В: тіамін, рибофлавін, ніацин, вітамін B-6, фолієвої кислоти, вітамін B-12, біотин і пантотенова кислота).

Розчинність, що показує, як вітамін поглинається, транспортується і зберігається в організмі. Водорозчинні вітаміни всмоктуються безпосередньо в кров. Додаткові водорозчинні вітаміни виводяться з організму нирками і виводиться з сечею. Жиророзчинні вітаміни, як правило, транспортується в крові спеціальними білками і надлишок зберігається в жировій тканині тіла, а не виводяться з організму.

Деякі з вітамінів і їх переваги полягають в наступному –

Бета-каротин захищає від раку, втрати пам’яті і хвороби серця.
Це допомагає поліпшити зір і боротися з шкірними захворюваннями, такими як псоріаз і екзема, захистити горло, рот і легені від передракових клітин.

Найкраще, щоб отримати бета-каротину через харчові джерела, як штучні добавок у високих дозах залишається спірним. Багата харчовими джерелами є жовті, помаранчеві та зелені листові овочі.

Біотин використовується в метаболізмі білків, жирів і вуглеводів. Це також допомагає у виробництві енергії та може певною мірою допомогти людям з діабетом тримати рівні глюкози знижується. Інші переваги включають здорового волосся, шкіри, нігтів, зменшуючи втому, печія і деякі алергії.

Фолієва кислота (вітамін В9) – є важливим вітаміном для жінок, які намагаються завагітніти і вже вагітна. Це допомагає зробити серце здоровим, підвищує загальний рівень енергії і допомагає боротися з

хвороба Альцгеймера.

Добрими джерелами фолієвої кислоти є зелені листові овочі, печінка і фрукти.

Вітамін А є дуже ефективним антиоксидантом. Він також грає важливу роль у підтримці здорового зору, тримає клітини шкіри здорової, допомагає позбутися від шкірних захворювань, зміцнює імунну систему і допомагає на початку загоєнню ран.

Літні люди не повинні приймати вітамін А, тому що вони знаходяться в небезпеці для вітаміну токсичність.

Вітамін А міститься як ретинол в молоко, масло, сир, яєчний жовток, печінка і жирна риба, як каротини в молоко, морква, помідори, темно зелені овочі.

Вітамін В2 необхідний для метаболізму вуглеводів (для отримання енергії) і амінокислот. Це також допомагає зберегти слизову оболонку (наприклад, підкладка гирла) здорові.

Дефіцит вітаміну B12 може привести до серйозних ускладнень здоров’я, таких як ушкодження нерва, слабкі м’язи, депресія, проблеми з пам’яттю, анемія, затримка росту у дітей. Це також допомагає утворенню і регенерації еритроцитів, а також належного функціонування нервів.

Багаті джерела є м’ясо, яйця і молоко. Майже не рослинна їжа не містить B12. Сухі сніданки є корисним джерелом.

Вітамін В1 необхідно для правильного метаболізму цукру і крохмалю, щоб забезпечити енергію. Вона допомагає підтримувати здорову нервову систему, а також допомога в належне функціонування серця та інших м’язів. Стрес збільшує потребу в Б-1 і всі вітаміни.

Зернові, горіхи і боби є багатими джерелами. Зелені овочі, фрукти і вітамінізовані каші містять цей вітамін.

Вітамін С допомагає у виробництві білків – колагену, стимулює імунну систему, захищає артерії накладок, а також допомагає в запобіганні катаракти.

Хороші харчові джерела є цитрусові, ягоди, перець, картоплю і помідори.

Вітамін D допомагає в засвоєнні кальцію, тим самим допомагаючи формувати і підтримувати міцні кістки. Краще джерело сонячного світла. Харчові джерела включають жирну рибу, яєчний жовток, сухі сніданки.

Вітамін Е є потужним антиоксидантом, який допомагає в захисті від хвороб серця, деяких видів раку, зміцнює імунну систему і діє як допоміжний засіб при загоєнні ран.

Хороші харчові джерела поширені рослинні масла і продукти, виготовлені з них,, зародки пшениці, горіхи і зелені листові овочі.

Вітамін К вигідно, тому що він допомагає в процесі згортання крові і сприяє зміцненню кісток і остеопороз лічильника.

Може Передозування вітамінів бути шкідливі –

Додаткові вітаміну в раціоні харчування може бути шкідливо, особливо якщо розглядати його в якості доповнення. Передозування жиророзчинних вітамінів, особливо небезпечні, оскільки надлишок зберігається в організмі, тим самим збільшуючи ризик токсичності. Хоча всі вітаміни не виявляє токсичності природи.

Що може авітаміноз призводить?

Прийом необхідних вітамінів нижче рекомендованих рівнів можуть надавати несприятливий вплив на здоров’я, хоча і не досить низькою, щоб викликати авітаміноз.

Якщо дефіцит для наполегливо довго, то можна було б розвинути характерні симптоми дефіциту. Наприклад, вітамін B дефіцит може призвести до анемії, авітамінозом. Дефіцит вітаміну А може призвести до курячої сліпоти.

Низьке споживання фолієвої кислоти збільшує шанси жінки доставки дитини з дефектним нервової трубки, а також підвищений ризик хвороб серця