Вітамін В-2

Рибофлавін є загальною назвою для вітаміну B-2 і був колись відомий як вітамін G. Ви побачите Вітамін B-2, описані як рибофлавін на задній вітаміну пляшки та упаковки інших продуктів харчування.

Цікаві та цікаві факти про рибофлавіну є те, що природним чином виробляється бактеріями в кишечнику. Хоча вона й не може бути отриманий в кількостях, достатніх для запобігання недоліків. Кишкові виробництва, однак, може зменшити симптоми недостатньої держави.

Деякі експерти стверджують, що B-2 дефіцит є найбільш відомим дефіцит поживних речовин в Північній Америці. Ті, хто їдять дієти в значній мірі побудована рафінованої та фаст-фудів може бути в небезпеці. І, звичайно, алкоголіки, піддаються більш високому ризику дефіциту вітамінів B. Осіб з низькими доходами також можуть, як правило, схильні до вищого ризику у зв’язку з дієтою.

Проблеми з білками крові може призвести до дефіциту. І заявляє, що блок або зменшити поглинання рибофлавіну в клітку може також нести відповідальність за браковану держави. Таким чином, тільки маючи достатній запас рибофлавіну в їжі не обов’язково виключає дефіциту.

Пивні дріжджі і м’ясні субпродукти є джерелами з високим вмістом рибофлавіну. Менших кількостях можна знайти в молоці, яйцях, зелені листові овочі і деякі фрукти.

Як примітку боку, я колись був учителем біохімії яким пропонується два поради своїм учням. Він сказав нам, щоб випити галон води на день і приймати деякі дріжджі пивні щодня. Наскільки я пам’ятаю, він говорив про те, як пивні дріжджі була чудовою їжею для клітинних процесів тіла. Це, ймовірно, пояснюється тим, що пивні дріжджі є відмінним джерелом вітамінів.

Наскільки галонів води в день було дещо незвичним, оскільки більшість рад експертів і дієтологи згодні, що 2 літра є адекватне споживання. Це біохімія вчитель рекомендував два рази більше. Не забудьте проконсультуватися з лікарем перед зміною вашого харчування, доповнювати або водозабору.

Рибофлавін є дуже важливим в клітинний метаболізм, процес, при якому ваше тіло виробляє корисну енергію. Це важливо у формуванні коферменти, які необхідні, щоб зробити АТФ, що енергія валюта клітин.

Неповний список симптомів дефіциту включають втому, чутливість до світла і дерматити. Пошкодження нервів тканин і затримки росту у немовлят і дітей може бути наслідком недостатності.

Більш детальну технічну інформацію про рибофлавін можна знайти на emedicine.com. Якщо у вас є які-небудь сумніви з приводу вашого здоров’я, як він ставиться до рибофлавін, попросіть свого лікаря для правильного діагнозу і лікування. Кожне людське тіло відрізняється з різними потребами та протипоказання, тому важливо проконсультуватися з лікарем.

Ця стаття призначена для інформаційних цілей і не призначені для профілактики, лікування або діагностики будь-яких проблемою охорони здоров’я. Якщо у вас є або думаєте, що у вас може бути стан здоров’я або проблему, будь ласка, зверніться до лікаря первинної допомоги для правильного діагнозу і лікування. Твердження в цій статті, не були оцінені FDA США, наскільки я знаю.

У вас є дозвіл на публікацію цієї статті в електронному або в друкованому вигляді, безкоштовно, до тих пір, як автор авторства включені і всі гіперпосилання залишаються активними на веб-сторінках. Ви можете зробити незначною редакційної правкою тільки.