Ви повинні приймати добавки

У всьому світі багато людей мають проблеми з їх травної систем, що зробити це важко засвоювати живильні речовини і руйнуються ними їжі. Це загальна проблема, яка, як правило, викликано поганою рівень кислоти в шлунку, токсичні в кишечнику, або відсутність виробництва ферментів, які допомагають з руйнуванням процесу. Є й інші причини, а також, хоча і вище, є найбільш поширеними.

Проблеми з шлунково-кишкового тракту може бути поліпшений зовсім небагато, якщо ви повільно збільшити споживання поживних речовин. Дієта з високим вмістом органічних речовин є кращим способом поліпшити своє травлення, хоча ви, можливо, доведеться використовувати добавки, а також. Найкраще в добавок є те, що вам не потрібно рецепта. Ви можете вибрати ті, які ви хочете на свій власний, і купити їх у вашому місцевому магазині харчуванні або в Інтернеті.

Ідеальний час приймати добавки з вашою їжею. За цей час ваш організм може засвоювати живильні речовини краще, так як ваша травна система буде стимулюватися з їжею. Якщо ви використовуєте час випустила добавки, ви повинні приймати їх з їжею, щоб переконатися, що вони проходять через ваше тіло в правильному темпі і відпустити необхідну кількість поживних речовин і вітамінів ваше тіло потребує в потрібний час.

Вітаміни, які є водорозчинними є самим простим у використанні, так як вони проходять через тіло легко і швидко, і повинні бути прийняті три рази на день. Вітаміни, які є жиророзчинними які найкраще засвоюється, якщо вони приймаються з їжею, що містить жири. Ви завжди повинні приймати вітаміни під час їжі, так як мінерали та поживні речовини містяться в їжі буде працювати з вітамінними добавками.

Є деякі добавки, які можуть заважати іншим, коли це поглинаємо з їжею, так що ви завжди повинні переконатися, що ви приймаєте прийнятно взяти з собою інші форми вітамінних добавок. Нижче наведено список найбільш поширених вітамінів і як ви повинні піти про прийняття їх.

1. Вітаміни А, D, і Е – Ці вітаміни завжди слід приймати під час їжі, які містять жир або масло. 2. Вітамін B – ви завжди повинні приймати добавки вітаміну B, як тільки ви прокинетеся, щоб отримати максимальну вигоду. Ви також можете взяти їх протягом дня з цілою їжі зерна.

3. Вітамін С – добавки, що містять вітамін С слід приймати під час їжі і ніколи не на порожній шлунок.

4. Залізо – Заліза завжди слід приймати під час їжі, так як вони легко вбирають цей шлях.

5. Полівітаміни-Ви можете взяти полівітаміни в будь-який час, хоча ви завжди повинні споживати їжу з невеликим доповненням.

Навіть якщо ви можете бути на здоровій дієті, ви все одно повинні переконатися, що ви отримуєте відповідні вітаміни і добавки, а також. Добавки допоможуть вашому тілу отримати вітаміни і мінерали, вона потребує, особливо в дні, які ви не в змозі з’їсти те, що ви повинні. Життя може стати неспокійним час від часу, який є, де добавки можуть дійсно стати в нагоді.

Якщо включити добавки в свій раціон і приймати їх правильно, ви виявите, що ваше тіло буде набагато здоровіше. Є багато різних вітамінів і харчових добавок, які можна зробити, хоча вони залежатимуть від того, що ви намагаєтеся досягти. Ви завжди повинні досліджувати вітаміни, що ви зацікавлені в прийнятті, і переконайтеся, що він відповідає вашим потребам перш ніж ви вирішите купити його.