Ви користуєтеся щодня полівітаміни, якщо це так, ось прорив вітамін здоров’я до влади ви up_-

Я взяв щодня полівітаміни для більшої частини мого дорослого життя, особливо, коли ми жили за кордоном. Спочатку я використовував твердих таблеток вітамінів, поки не почула від лікаря, що поглинання ті вітаміни, особливо низько.

Я брав вітаміни, але не набагато сідав в моїй системі.

Тому я перейшов на рідкий вітамін з кращої ціни поглинання. Хоча все більше входив в моїй системі тому, що ліквідність, поглинання час був ще 18 годин від прийому до досягнення моєї клітини, і багато з них все ще проходить з мого тіла.

Нещодавно я перейшов на новий продукт, який є проривом у вітамін поглинання і антиоксидантною активністю, і в той же час!

Як би ви себе почували, якщо ви знали, що, на додаток до цього щоденний режим вітамінів і мінералів, ви також отримуєте комбінацію рослинних, що влада ще три ваших антиоксиданти …

1. глутатіон
2. супероксиддисмутази (СОД)
3. catalasei

Magine якщо ви могли б зірвати кришку 1 унція мішок контейнера дроселювання повний хороші вітаміни і мінерали, дегустації,

• втиснути все це в рот,
• Залити його навколо протягом 30 секунд і ковтати

Тоді розумієш, що вона рухається безпосередньо в кровотік, щоб ваші клітини, щоб дати вам необхідні поживні речовини для вашого дня!

Але не тільки це …

З Глутатіон є антиоксидантом всього у вашому тілі, ці 2 додаткових антиоксидантів працювати в гармонії з глутатіон
* Виводять токсини,
* Ручка запалення,
* Зміцнити вашу імунну систему,
* Створити більше енергії, а
* Дати вам загальне поліпшення якості їх життя.

Цей прорив пов’язаний з нано-технологій! Завдяки використанню нано-технології, що застосовується в харчуванні, нанорозмірні частинки поживних вбудовані в очищеній воді кластерів.

Ці кластери води, з крихітних нано-розміру поживних речовин у них, можуть проходити через кров безпосередньо в тканини на клітинному рівні – в обхід нормального процесу травлення. Таким чином, все це отримує харчування в клітини практично відразу – не через 18 годин, якщо на всіх!

Доктор Трейсі Holdford *, експерт в області нанотехнологій, і консультант про цей продукт, сказав про це дивовижний прорив:

“Цей продукт є одним з небагатьох по-справжньому передових продуктів на ринку. Вона складається з двох частин продукт з перевіреним набором рослинних і звук поставку вітамінів і мінералів.”

(* Dr. Holdford має ступені в галузі мікробіології, фізики, неорганічної хімії, біохімії, хімії навколишнього середовища, і м’язової терапії, в тому числі докторів наук з неорганічної хімії, біохімії, теології та філософії, і ядерної фізики.)

Так що, якщо ви приймаєте інші полівітаміни чому б не розглянути питання про перехід на цей продукт ріжучі кромки і отримати більше, ніж просто мульти-вітаміни – отримати гарантії, що ваш щоденний прийом вітаміну стає у вашу систему і роблять щось хороше.

Також отримати додаткові переваги зміцнення ваших антиоксидантів і функції клітин. Все це в одному продукті.