Ви дійсно потрібні добавки – знати те,

Охорони здоров’я ринок затоплений харчові добавки здоров’я, але ви думаєте, що ви дійсно потребуєте доповнення? Ця стаття дала реальний факт від того, потрібно добавка чи ні?

Після перегляду рекламних презентація нещодавно запустила додаток харчування, я задавався питанням, скільки нормальних людей почали б взяти їх і скільки з цих людей дійсно потребували них. Не тільки я, але багато хто з моїх друзів запитав експерт з харчування й ті ж питання. За словами експерта, помилковою інформацією про добавки веде більше людей, які потребують меншої кількості чи ні добавки приймати їх. Наприклад, нещодавно коментар кузовів у програмі охорони здоров’я по телевізору повідомив глядачам, що кожен не отримує адекватного білків їжі і, отже, одна вимагає добавки!

Справа в тому, що ті, хто дійсно потребують добавки є голодні або недоїдають людей, які не можуть дозволити собі купити їх. З іншого боку, ті, хто може дозволити собі купити добавки і робити їх регулярно приймати дійсно не потрібно, оскільки вони можуть отримати адекватні поживні речовини з натуральних продуктів, якщо вони збалансувати свій раціон харчування також. Добавки краще всього використовувати пацієнтами в клінічній настройки при його належному призначенні на дієтолога.

Більшість добавки доступні через мережевий маркетинг, а не безпосередньо з магазину. Ті, хто продати або просунути ці добавки стверджують, що продукт допомагає запобігти захворюванню або розлад або пропаганді здорового функції.

Хоча багато з них мають довгі списки інгредієнтів і поживної цінності надруковані на етикетках, більшість споживачів або не читають або не розуміють умов. Деякі дослідження показують, що поживна речовина в надлишку, можуть насправді заподіяти шкоду. Суть в тому, що ніщо не може замінити добрість натуральних продуктів і їх поживні речовини. Так що наступного разу, коли добавка проштовхується в долоні, подумайте, перш ніж купувати його. Треба попросити професійну пораду від кваліфікованого дієтолога перед покупкою.

Здоров’я Книги розроблений здоров’я та фітнес-експертів є кращим варіантом, ніж добавки. Це тому, що вони зосереджені на пошуку природні лікування проблем зі здоров’ям.

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.

Copyright © Nick Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.