Винстрол (станозолол ін’єкцій) профілів ortpharmacy

активного життя: близько 48 годин
Класу препаратів: Високі анаболічні / андрогенні стероїд (для ін’єкцій)
середня повідомили дозування: 50-100mgs/day чоловіків, жінок 5-10mgs/day
Акне: Можлива
Чи не затримку води: ні
високий кров’яний тиск: Рідко
Гепатотоксичність: Так, помірною, коли вводили
Чи не DHT конвертація: ні
зменшується HPTA функції: низька
Ароматизація: Ні,

Винстрол є одним з найулюбленіших стероїдів в цілому, що підтверджується багатьма позитивними допінг-випадків. Станозолол, наприклад, був одним з речовин, які включені Бена Джонсона для досягнення своєї магії спринт. Він також дав цієї виняткової спортсмен чітко видно посилення в жорсткій і певної м’язи якість, можливо, робить досить небагато заздрісні культуристів. У перші допінг перевірені професійні чемпіонати бодібілдинг, класичний Арнольда 1990, переможець, Шон Рей, і надзвичайно масивна канадських профі, Німрод Кінг, дали позитивний результат на Винстрол (станозолол), (FLEX, липень 1990 року). Легка атлетика Всесвітнього Чампі onships-1993 в Штутгарті також принесли два позитивних “станозолол випадках” до світла. Щоб зробити довгу історію короткою: Винстрол дуже ефективний стероїд при правильному використанні. Важливо провести різницю між двома різними формами адміністрації станозолол, так як ін’єкційний Винстрол Депо виразно більш ефективним, ніж усні Винстрол. Таким чином, його віддають перевагу більшість атлетів.

Що особливого ін’єкцій депо Winstrol є те, що речовина не як це прийнято в майже всі стероїди розчиняють в олії; він розчиняється у воді. І хоча майже кожен бодібілдер steroidexperienced знає цю різницю, практичне застосування цих знань відбувається рідко: ін’єкції світлими проміжками з’єднання Вінстролом повинно бути помітно коротше, ніж з іншими загальними стероїдів. Спрощений, це означає, що Винстрол 50 мг / мл повинен вводитися набагато частіше, ніж попутного нафтового стероїди (наприклад, Примоболан, Дека-дураболін, Сустанон 250, Параболан і т.д.). Причиною цьому є відносно короткий період напіврозпаду стероїдів. Ті, розчинені у воді повинен вводитися щонайменше кожен другий день, і кращі результати спостерігаються при щоденних ін’єкцій 50 мг. Речовина станозолол є попередником дигидротестостерона, отже, він запобігає Винстрол НЕ ароматизується в естрогени і затримку води тільки в рідкісних випадках. На підставі цих двох якостей головна область застосування Винстрола чітко визначено в бодібілдинг: період підготовки до змагань. Разом з низькокалорійною дієтою, яка багата білками, Винстрол надає мускулатурі твердість і появу. Вінстролом, як правило, не використовуються в якості єдиного стероїду під час дієти, оскільки, на основі його низькою андрогенну компонентом, він не надійно захистити спортсмена від втрати м’язової тканини. Зниклих безвісти, вираженої андрогенної ефект часто врівноважується споживання в поєднанні з Параболан. Залежно від рівня продуктивності спортсмена, спортсмен зазвичай займає 50 мг Вінстрола через кожні 1-2 днів і Параболан 76 mg/1.5 мл кожні 1-2 дні. Хоча немає ніяких наукових доказів спеціального комбінованої дії між Вінстролом і Параболан, заснована на кількох практичних прикладах, синергетичний ефект здається ймовірним. Інші стероїди, які успішно поєднуються з Вінстролом під час підготовки до змагань включає мастерон, Equipoise, Halotestin, Оксандролон, тестостерону пропіонат, Примоболан і гормон росту.

Винстрола, однак, є не тільки особливо підходить при підготовці до змагань, але і в отриманні фази. Оскільки він не викликає затримки води швидкі прирости ваги з Винстрола дуже рідкісні. Тим не менш, твердий посилення м’язів і більш пропорційно місцями збільшення міцності відбувається, як правило, що залишився після використання з’єднання припиняється. Культуристів, які хочуть наростити силу і масу, часто комбінують Винстрол з Дианабол, Оксіметолон 50, тестостерон, або Дека. Зі стеком 100 мг Анаполона 50/day, 50 мг Вінстрола / день і 400 мг Deca-Durabolin/week користувач повільно потрапляє в інтервалі доз амбітних атлетів. Зрілі спортсмени і новачки в стероїдних курсах можуть досягти гарного прогресу з будь Винстрол Depot/Deca- дураболін або Винстрол / Прімоболаном. Вони використовують досить нешкідлива комбінація, яка зазвичай не призводить до помітних побічних ефектів. Це залишає новачки в стероїдних курсах з достатньо місця для більш «жорсткою» матеріал, який вони поки не мають потреби в цій фазі. Вінстролом в основному анаболічних стероїдів з помірним, андрогенну дію, яке, однак, може особливо проявляється у жінок дозування 50 мг / тиждень, і у чоловіків дозування великих кількостях. Проблеми спортсменки зазвичай відбуваються, коли кількість 50 мг вводять два рази на тиждень. Ефект Вінстролом значно зменшується через кілька днів і, таким чином, щонайменше ін’єкції двічі на тиждень цілком виправдано. Тим не менш, небажаного скупчення андрогенів в жіночому організмі може статися, в результаті чого симптоми маскулінізації – Деякі глибокі жіночі голоси, звичайно, виникла із споживанням Винстрола. Тим не менш, в дозі 50 мг Вінстрола кожен другий день у амбітних спортсменок є скоріше правилом, ніж винятком. Інші андрогенних побічних ефектів може виникнути у чоловіків, а також у жінок, виявляються в головного болю, судоми, зміни в HDL і LDL цінностей, і в рідкісних випадках, у високий кров’яний тиск. Можливі ушкодження печінки може бути оцінений як дуже низьким, коли Winstrol вводиться, однак у великих дозах висоті в печінці значень можливо. З Вінстролом розчиняється у воді ін’єкції зазвичай більш незручно і більш болючим, ніж у випадку з масляними розчинами.

Хоча існує безліч підробок ін’єкційного Вінстрола, оригінальних “Вінні”, як його любовно називають самі користувачі, легко розпізнати на підставі його незвичайної форми введення. На перший погляд зміст ампули тільки молочний, білий, водного розчину, який, проте, має певні характеристики. Original “Вінні” визнаний, тому що речовина відділяється від водянистої рідини при ін’єкції ампули НЕ струшують протягом деякого часу. Коли ампулу залишають на рівній поверхні в ампулу коробку або, наприклад, стоїть вертикально на столі, речовина накопичується у вигляді чітко видно білі шар на нижній стороні скла і може бути змішаний з водною рідиною якщо струшують кілька разів або перекочуватися вперед і назад. Ампула містять I мл суспензії та її 50 мг розчиненого станозолол, як правило, відокремити білий шар в розмірах майже ескізу. Таким чином, спортсмен може легко визначити, чи є його ін’єкційного Вінстрола фактично станозолол або, скоріше, за закритою. Не купувати ампули або скляні флакони, які містять більше, ніж я мл суспензії з оригінальним ін’єкційного Вінстрола доступний тільки в одному мілілітрі-скляні ампули. Ціна на 50 мг Вінстрола ампулі знаходиться між $ 10 – 15 на чорному ринку.

При введенні щоденних Вінстролом може стати дуже дорогою з’єднання. Вона також має той недолік, що через часті ін’єкцій, вже згаданий рубцева тканина буде розвиватися в сідничної області (сідниці), що приводить багатьох спортсменів вводити Винстрол в плечі, руки, ноги і навіть ікри. Хоча це було спочатку замислювалося як доцільне, ін’єкційного Вінстрола в певні м’язи стають все більш популярними, оскільки атлети помітили, що це призводить до прискореного зростання ураженої м’язі. Американські про культурист, який відомий за свій хрест поперечно-смугастих, подковообразні трицепси зобов’язана цим в значній частині своєї звичайної “трицепси Винстрол Депо-ін’єкцій”. Плутанини з також часто використовується Esiclene виключена. Атлети, які хочуть, щоб уникнути щоденних ін’єкцій зазвичай займає 2-3 мл Винстрола два рази на тиждень. У США ін’єкційний станозолол проводиться тільки для ветеринарної медицини. Він поширюється під назвою Винстрол V по Вінтроп і Апджон.

Речовина: станозолол
Торгові назви:
Винстрол 50 мг / мл;
Винстрол (o.c.) 50 мг / мл;
Strombaject (o.c.) 50 мг / мл;
Stromba 50 мг / мл;
Stromba (o.c.) 50 мг / мл;
ветеринарні:
Винстрол V 50 мг / мл; Уїнтроп США
stanolv 100 мг / мл; Ttokkyo лабораторій
Винстрол V 50 мг / мл; Апджон США