Вибираючи риб’ячий жир для вагітних жінок, що вам потрібно знати

Що якщо я скажу вам, що, AOS можливе, щоб Ваша дитина розумніші і здоровіше навіть до народження? Не був би, АОТ ви хочете це зробити? Ну, приймати риб’ячий жир для вагітних жінок було встановлено, зробити саме це.

Риб’ячий жир для вагітних жінок має багато переваг, які також переходять до плоду. Наприклад, велика перевага риб’ячого жиру в розвиток головного мозку. Під час вагітності, DHA жирів, присутніх в організмі матері, AOS тіла витрачається на розвиток мозку дитини. Це залишає матері схильні до втрати мозку. Беручи масла DHA риби на даному етапі не тільки захистити матір, але також поліпшить розвиток мозку дитини.

DHA було показано, що багато користі дітям. Це допомагає дитині в тому, більш розумний і здоровий мозок, краще когнітивні навички і різке зір.

Вагітна мати, звичайно, вигідна ряд переваг масла. DHA в масло захищає матір, AOS мозку, запобігає виникненню депресії після пологів і зменшує шанси на кесарів. Все це у верхній частині добре відомі переваги серця, захист проти раку молочної залози, і холестерин управління.

Щоб отримати максимальну вигоду від риб’ячий жир для вагітних жінок, вона, AOS важливо вибрати відповідне масло.

Найбільш важливим моментом, щоб перевірити є джерелом нафти. Це мав бути витягнутий з риби багаті омега-3 DHA жирів. Це те, що не може бути сказано для більшості з поширених видів риб. Один з кращих джерел DHA жирів Хоки риби з Нової Зеландії.

Додатковою перевагою цієї риби, вона знаходиться в південних водах Нової Зеландії узбережжя. Мало того, що ця область вільна від галузей та їх забруднення, але риболовля також зробити тут регульованим чином через урядових обмежень. Це гарантує, що екологічний баланс області не порушується і як і раніше нафту полягає в чистому і природно, як це можливо.

По-друге, чистоти олії має першорядне значення. Якщо масло не належного стоншення, він може містити небезпечні речовини, такі як ртуть і свинець. Правильну техніку переробки, як молекулярна дистиляція допомагає в концентрації і очищення масла в значній мірі.

Переконайтеся, що постачальник може забезпечити COA (сертифікат аналізу), який показує, що олія була перевірена і за якими стандартами. Будь-який постачальник стоїть обов’язково нести такий сертифікат.

Приймаючи риб’ячий жир для вагітних жінок є необхідністю, оскільки це може забезпечити так багато користі для здоров’я в такий критичний етап у мати, і дитина AOS, AOS здоров’я. Тепер отримати там і почати шукати нафту, яка може робити все це для вас і вашої дитини.