Велика частина інформації про L-карнітин

Споживачі повинні знати, що я-карнітин виробництва амінокислот лізину і метіоніну називається з’єднанням четвертинного амонію в themarket. У людських клітинах тіла, я-карнітин зробити роботу транспортуванні жирних кислот з цитоплазми в мітохондрії під ліпідів поломки процесу для звільнення метаболічної енергії. Споживачі повинні знати, що я-карнітин також відомий як Nutrional добавка на ринку. Споживачі повинні знати, що я-карнітин йде в двох формах, таких як стереоізомерів на ринку. Зазвичай активні форми і-карнітин також відомий як L-карнітин та неактивній формі відомий як D-карнітину на ринку. Також я-карнітин виконує роботу синтезуються за допомогою амінокислот в органах, таких як печінка і нирки у різних тварин. Споживачі повинні знати, що синтез I-карнітин є досить важливим для людського організму. Кілька повідомлень показує факт я-карнітин збільшує його виробництво в період росту і вагітність, ніж у середньому в організмі.

Споживачі повинні знати, що я-карнітин акт як вуглеводи в раціоні багатьох організмів, таких як гриби. Споживачі повинні знати, що я-карнітин впливає на організм людини генетичне захворювання, як дефіцит карнітину, дефіцит карнітин пальмітоілтрансферази я, карнітин пальмітоілтрансферази дефіцитом II. Споживачі повинні знати, що рівень і-карнітину зменшується в організмі у відповідності з віком знищення клітин людини, а також впливає на метаболізм жирних кислот в багатьох тканинах тіла. Це впливає на кістки головним чином в організмі в кістки потрібно регулярне recontruction і метаболічних функцій для підтримки кісткової маси в організмі.

Споживачі I-карнітин слід приймати медичним керівництвом перш, ніж вибрати в повсякденному житті. Я-карнітин підтримує різні антиоксидантною дією результаті безпечніше ефекти проти перекисного окислення ліпідів в організмі людини. Споживачі повинні знати, що я-карнітин допомагає у поліпшенні утилізації глюкози в різних пацієнтах з діабету II типу. У багато діабетичної окислення глюкози людей збільшується за рахунок ефекту я-карнітин в багатьох країнах. Деякі споживачі вважають, що я-карнітин розглядатися як втрата ваги добавки в багатьох країнах світу тоді. Крім того, багато клінічні випробування показує, що регулярне споживання I-карнітин приплив енергії метаболізму нейромедіатора impoving функціонування мозку людського тіла. Споживачі повинні розглядатися я ніжно-карнітин, який також після консультації з лікарем, так що негативні побічні ефекти можна було б уникнути.