Введення в довговічності і омолоджуючі добавки

Які Довголіття і омолоджуючі добавки?

Довголіття і анти-старіння доповнення є добавки, які уповільнюють процес старіння, а також зворотний багато причини і симптоми старіння, суглобові і м’язові болі, втому, проблеми, пов’язані з баченням, а також деякі психічні проблеми пильності.

Довголіття добавки: потрапляння в житті американців: –

Нова тема народу сучасному світі, щоб залишатися молодою, а також сенс залишатися здоровими пов’язане зі здоров’ям людини, а не зовнішній вигляд людини. За даними опитування, проведеного в Америці, в новій доповіді на ринку показав, що народ Америки витрачають свій більшу частину часу в розробці анти-старіння і довголіття продукцію тільки для цілей їх підтримки здоров’я. Підтримки здоров’я близько 8 разів більше, ніж виглядати красиво і через це американці перебувають у пошуках цих продуктів для видалення ознак старіння.

Прогностичні фактори довголіття: –

За даними досліджень, проведених досліджень і зроблено, вважається 4 основних предикторів довголіття: –

– Рівні інсуліну і глюкози в крові повинна бути низькою.
– Під час середній вік ваги повинна бути низькою, а також температура тіла повинна бути низькою.
– Обмеження калорій має бути там. Це означає, щоб жити здоровим і довгого життя необхідно уникати його ваги.
– Залишатися активним і підтримки тіла в хорошому стані.

Коли було проведено дослідження доктором Бредлі і його колеги, які працювали в Тихоокеанському науково-дослідного інституту здоров’я в Гонолулу, було виявлено, що люди, які мають хорошу міцність зчеплення, нормальний кров’яний тиск, а також деякі відмінні функції, під час середнього віку було завжди більше шансів залишатися у формі і здоровим у старі часи теж.

Довголіття добавки показуючи всі ці характеристики: –

Є багато добавок довголіття на ринку, які присутні на ринку і основні складові ці добавки вітаміну В12 і фолієвої кислоти, яка допомагає в цьому розвитку клітин крові та інших нервів. Це працює, захищаючи когнітивні функції серед людей старшого віку.

Тому зрозуміло, що якщо людина хоче залишатися здоровим і підтягнутим навіть після 60-річного віку, то він повинен для B-комплекс вітамінів, а також споживає багато овочів і фруктів.