Вашої повинен знати керівництво болю для болю артриту задешево

Наступні природні засоби для лікування артриту болю можна купити в місцевому супермаркеті чи магазині здорового харчування. Вони є великими, щоб мати під рукою у вашій родині для всіх видів болю, а не тільки на артрит. Ці кошти були навколо протягом довгого часу, часто забувають, а потім знову з’явився. Біль у суглобах і набряк не жарт і болю часто є хронічна – день у день. Сподіваюся, в один з цих коштів буде робити свою справу для вас.

патока:
Одну столову ложку розчиняють у чашці теплої води приймати двічі на день позбавить ваш біль при артриті. Просто пам’ятайте, що це не добре для ваших зубів, тому, будь ласка чистити їх регулярно і не приймати ліки в нічний час, а потім піти спати, не чистити зуби!

яблучного оцту:
Візьміть дві столові ложки яблучного оцту на склянку води два-три рази на день. Додати апельсинового або яблучного соку, або навіть журавлина, і ви можете використовувати мед, щоб підсолодити його. Якщо ви дійсно не можете стояти на смак, не турбуйтесь, ви також можете купити його у формі капсул.

Ви також можете змочіть ганчірку в суміші (використовуйте теплу до гарячої води, хоча), відіжміть і покладіть його на уражені ділянки. Потім накрити рушником, щоб зберегти тепло дюйма Коли вона охолоджується, ви можете повторити процес.

кориці і меду:
Візьміть одну чашку гарячої води з однієї невеликої чайної ложки кориці і дві чайні ложки меду – два рази на день, тим краще.

Ви можете використовувати це у вигляді настою на уражені суглоби: Змішайте одну частину меду на дві частини теплої води і додати невеликий чайної ложки порошку кориці, поки він не утворює пасту. Масаж цієї пасти на свербіж / хворобливі частини вашого тіла в повільному круговому русі.

Вони вище природні засоби для болю артриту приходять дуже рекомендується – вам потрібно тільки шукати їх в Інтернеті, щоб знайти часто сотні позитивних коментарів. Будь ласка, використовувати найкращі якості інгредієнтів, органічних якщо така є і переконатися, що вони якомога чистішим.

Підводячи підсумок це, безумовно, добре, щоб включити в аптечці вашої сім’ї – навіть якщо вони будуть знайдені на кухні!