Вашої Мультивітаміни НЕ enough_

Кожен повинен взяти хороший Мультивітамін щодня. Приймаючи, що багатьох вітамінів має стати звичкою – як чистити зуби. Тим не менш, ніколи не слід вважати, що вони отримують всі поживні речовини та мінерали, які їм потрібні, просто тому, що вони приймають багатьох вітамінів. У більшості випадків вони не є.

Дуже важливо читати етикетки на пакеті декількох вітамінів. Це маркування говорить вам, скільки кожного поживної речовини або мінеральні кожен вітамін міститься, і який відсоток цієї суми цієї поживної речовини або мінералу, який рекомендований Міністерством сільського господарства США кожен день. Якщо ви читаєте цю етикетку, ви помітите, що більшість мінералів і поживних речовин не кажу, що вони містять 100% від дози, USDA рекомендується!

Для всього, що не сказати 100%, вам потрібно знайти додаткові джерела цих мінералів і поживних речовин. Кальцій, наприклад, є одним з поживних речовин, що ваше Мультивітаміни не дасть вам достатньо. Тому що люди вважають, що це відбудеться, вони часто дивуються, коли дізнаються, що вони страждають від питань охорони здоров’я, які викликані недоліком кальцію.

Кальцій є життєво важливих поживних речовин! Ми всі знаємо, що кальцій зміцнює кістки і зуби, але і грає важливу роль в інших функцій організму, наприклад, такі як згортання крові, м’язи скоротилися, нервових сигналів, і навіть у наші серця б’ються в унісон належним чином! Кальцій також захищає нас від таких захворювань, як остеопороз, що є серйозним пошкоджуючи захворювання, яке зачіпає більше 44 мільйонів американців.

Хіба ви не ненавидите щоб дізнатися, що у вас є пошкоджуючи захворювання тільки тому, що ви не читали етикетку або тому що ви не вжити превентивних заходів, які були так простий, як з додатком?

Є багато продуктів, які містять кальцій, такі як молочні продукти, брокколі, рис, лосось, тунець, боби, горіхи, насіння, устриці, креветки, ріпа, бамія, інші зелені овочі, апельсини та інжир, а також багато інших продукти, але як ви визначите, скільки кальцію в жменю горіхів ви з’їли, або в тих, ріпа на вашій тарілці?

Якщо ви не нести книгу з собою, що є корисні і поживні властивості їжі в ньому, а також кухонні ваги, з’ясувати, скільки кожного мінералу або поживної речовини в їжі, яку Ви їсте це практично неможливо. Більшість з нас дуже зайняті для цього – нам пощастило, що ми є час для їжі домашнього приготування! Ми, звичайно, не було часу, щоб зважувати і вимірювати всі!

Переконайтеся, що ви отримуєте кальцію, що ваше тіло потребує. Отримати кальцію зроблені з усіх натуральних інгредієнтів, так що немає ніяких побічних ефектів. Купуйте його, якщо ви можете знайти його в рідкій формі, він також слід приймати під час їжі. Замість того, щоб після вечері м’яти, ви можете мати здорову дозу кальцію, щоб запобігти проблеми зі здоров’ям.

Почніть читати етикетки і робити просту математику. Переконайтеся, що ви отримуєте мінералів і поживних речовин, що ваше тіло потребує. Ваше здоров’я, і ​​ваше життя, залежить від нього!