Важливість вітамінів і калій в організмі людини

Чи замислювалися ви, чому слово “істотних” звичайно передує термін «вітаміни»? Причина цього проста. Вітаміни, а також мінерали, щоб наші органи діють, як вони були розроблені. Цікаво, що ж важливо, як вітаміни, організму не вистачає здатності виробляти саме по собі. Замість цього, він повинен покладатися на зовнішні джерела для задоволення своїх потреб у харчуванні.

калій

Калій є одним з основних мінералів в організмі. Це електроліту, як натрій або хлорид але на відміну від цих двох, 95% з них знаходиться всередині клітини рідини. Одна з функцій калію є контроль м’язів і нервів.

Баланс електролітів зміни, оскільки вони проходять в і з клітин. Це змушує електричний заряд, і це, як клітини спілкуються один з одним. Ці обов’язки як м’язи скорочуються.

Серце, яке є одним з найбільших м’язи тіла спирається на калій, щоб тримати його побитті. Калій не тільки зберігає основного джерела палива, глікоген, але вона також допомагає конвертувати крові цукру (глюкози) в глікоген.

Без калію легкі і нирки не буде функціонувати належним чином. Вона контролює рівень води. Справді, одним із симптомів дефіциту калію є крайня спрага або утримання води.

Калій, як відомо, більш низький кров’яний тиск у людей, страждаючих високим кров’яним тиском. Це вигідно, щоб артрит страждає, так як вона видаляє кислот навколо суглобів, які викликають біль. Шлях калію знижує рівень кислоти в організмі не тільки допомагає при артриті, але з головного болю і мігрені теж. Калій запобігає втраті кісткової маси, яка є причиною остеопорозу.

Джерелами калію

Існує не рекомендується щоденна кількість калію, але у людей є можливість отримати достатньо їсти фрукти і овочі, такі як дати, банани, абрикоси, ківі, апельсини, помідори та картопля. Вона також доступна в таких продуктах, як бобові, м’ясо, риба, крупи та молочні продукти.

Калій є водорозчинним. Цей надлишок зазвичай вимиваються з сечею. Однак, люди з нирками неточності схильні до проблем із серцем.

Калій недоліки

Калій недоліки обумовлені надлишкової блювота, зловживання проносними або сечогінними засобами, і діарея. Крім утримання води і спрага, симптоми включають втрату апетиту, нудоту, поганий кровообіг, безсоння, втома, гіпертонія, біль у вусі або головний біль, болі в животі, загальна втома і неточності нервів і м’язів.