Боротьба серця горять трави, як солодка DGL

Лікування печія і виразкова хвороба різко змінилася в останні кілька років. Тепер, антациди, блокатори гістаміну та блокатори протонної помпи, які використовуються в якості стандартної терапії виразки. Ці ліки не вирішують суть проблеми, а просто блокувати ефекти виразки. На щастя, є природне доповнення, яке ефективно стимулює нормальні механізми захисту організму, запобігаючи утворення виразки та сприяння істинне зцілення.

Виразкова виразки виразки, які утворюються з кислоти і пепсину в слизовій стравоходу, шлунка або тонкої кишки. Виразка дуже поширені, як один з кожних 10 американців розвивається виразка на деякий час в його або її життя. Найбільш поширений тип виразкової хвороби відбувається у дванадцятипалій кишці і має тенденцію гоїтися швидше, ніж виразки шлунка. Виразки шлунка також частіше повторюватися. Деякі люди з виразкової хвороби мають дуже слабкі симптоми, а інші не мають жодних симптомів взагалі. Тим не менше, для деяких Біль є найбільш поширеним симптомом. Болі, пов’язані з виразкою може бути нудним і гризти або горіння і спастичні. Біль може також приходять і йдуть, протягом декількох днів або тижнів і відбуваються два-три години після їжі або в середині ночі. Для деяких людей, біль може бути звільнений від їжі. Інші симптоми виразкової хвороби включають втрату ваги, поганий апетит, здуття живота, відрижка, нудота, блювота.

Причиною виразки більше не звинувачують виключно на стрес, гостра їжа, вживання алкоголю, шлункової кислоти або спадковості. Швидше більшість пептичної виразки в даний час відомо, що обумовлено в основному бактеріальної інфекції H.pylori. Використання більш-лічильника і рецепта знеболюючих, включаючи ібупрофен також викликає виразкової хвороби. Щоб визначити, якщо ця бактерія присутня, H. Pylori може бути діагностовано через кров, дихання, і тканина тестів. Аналізи крові, які є найбільш поширеними діагностичний інструмент, використовуються для виявлення антитіл до бактерій H. Pylori. Потім випробування дихання використовується після лікування, щоб визначити, якщо лікування працював. Статистика показує, що 20% людей у ​​віці до 40 і більше половини людей у ​​віці старше 60 інфікованих H.pylori. Однак ті люди, які заражені не завжди розвиваються виразки. Інфікування H. Pylori або роздратування від лікарських препаратів може залежати від шлункового або кишкового середовищі людини, який розробляє і виразки.

Метою лікування є, щоб вбити бактерії H. Pylori і зниження шлункової кислоти. Лікування звичайно включає в себе поєднання антибіотиків, кислоти супресорів і шлунка захисників. H Pylori виразкової виразки зазвичай лікуються антибіотиками, щоб вбити бактерії. Зазвичай кислоти пригнічують препарати і шлунково-протекторами покриття використовуються для лікування виразки. Найбільший ризик для людей з виразками, що виразка підірве через весь підкладка шлунка. Це може призвести до небезпечних для життя кровотеч та інфекцій. Тому кожен, хто думає, що йому виразки повинні звернутися за допомогою до лікаря. Хоча існує ризик побічних ефектів, може бути необхідно використовувати препарати в першу чергу. Тим не менш, є певні натуральні добавки, які добре працюють разом з рецепта ліки, щоб допомогти загоєнню. Найбільш ефективним природним доповненням для виразки є спеціально обробленій формі кореня солодки. Використовуючи DGL замість стандартної медикаментозної терапією одним усуваються основні причини для умови, а не просто блокуючий ефект. Використання DGL усуваються основні чинники та сприяє істинне зцілення, стимулюючи нормальних захисних механізмів, які запобігають утворенню виразки. DGL покращує якість і кількість захисних речовин, які вистилають шлунково-кишкового тракту. Дослідження довели, що екстракт кореня солодки стимулює виділення секретину, який допомагає відновити шлунка або захисне покриття кишечника.

Антациди, які є лужними сполуками, які нейтралізують шлункову кислоту, були, в одній точці, ключовий гравець у противиразкової терапії. Однак ці Dugs були значною мірою замінені histamine2-рецепторів та інгібіторів протонного насоса. Більшість антацидів негативно впливають на кишечник, причому одні учасники виступали запори і діарею тими, хто проповідує. Деякі антациди також містять велику кількість натрію, а інші підвищення рН шлунка, що впливають на поглинання інших ліків.

DGL солодки може використовуватися поряд з антибіотикотерапією та інші засоби, які можуть бути приписані ліцензованого професійного догляду за здоров’ям. Споживачі знайдуть, що у відновних DGL вплив на слизову оболонку шлунка допомагають прискорити загоєння і запобігти рецидивам виразки майбутньому. Препарати, які використовуються в стандартній терапії не завжди рішення основною причиною виразкової хвороби. Замість цього, вони просто лікувати симптоми, викликані виразки. DGL, з іншого боку, не інгібує виділення шлункової кислоти, нейтралізації шлункової кислоти, або блокувати гістамін. Це сприяє істинне зцілення, стимулюючи нормальну захисних механізмів, які запобігають утворенню виразки і поліпшити цілісність слизової шлунка. Крім того, DGL вирішує це завдання без будь-яких побічних ефектів, пов’язаних зі стандартною терапією виразкової хвороби.

DGL солодки слід змішувати зі слиною в цілях сприяння випуску слинних сполук, які, у свою чергу, стимулює зростання і регенерацію шлункових і кишкових клітин. Є декілька форм жувальні DGL, які доступні на ринку. Для лікування виразкової хвороби, люди повинні прийняти від 760 до 1520 мг DGL близько двадцяти хвилин до їди. Це ніколи не повинно бути використано після їжі, у зв’язку з недостатньою ефективністю. Слід також бути використаний протягом приблизно восьми до шістнадцяти тижнів для того, щоб побачити результати, або за рекомендацією медичного працівника. Як зазначалося раніше, DGL є спеціально обробленому вигляді солодки, який дозволяє уникнути основних небезпек регулярних солодки. Там немає ніяких відомих побічних ефектів або лікарських взаємодій з використанням DGL. Ті жінки, які вагітні або годуєте груддю слід поговорити з ліцензованим практикуючим лікарем перед використанням будь-яких БАД. DGL, що покращує цілісність слизової оболонки шлунка, стимулює нормальний захист, а також запобігає утворенню виразок, забезпечує організм здатність до самовідновлення. DGL солодки можна знайти на ваш дружній інтернет-магазин вітамінів.