Бебі-бумери дзвінок для пробудження

Приготуйтеся Америці, ми вже в дорозі. Бебі-бумери знаходяться на межі відставки. Є близько 78200000 з нас у Сполучених Штатах. Бебі-бумери, народжені між 1946 і 1964 рр.. Ми також називають бумери і boomies. Ми становлять левову частку політичних, культурних, промислових і академічних керівництва класу в Америці.

У 2011 році, перший з буму Америки дитина досягне 65-річного віку …. націлені на свої золоті роки виходу на пенсію. Тим не менш, 8 з 10 опитаних плануєте працювати після виходу на пенсію. Поговоріть з бебі-бумерів, і вони скажуть вам, що відставки у свої золоті роки збирається бути. І вони бути шоковані дзвінок для пробудження.

“Я не поквапився у віці 52 років на пенсію” одного бебі-бумерів сказав: “Я був на вершині світу. Більше не з 9 до 5. Немає більше запланованих засідань. Немає більше політкоректності. Немає більше буксирування лінії. Utter утопія. А ще краще, абсолютна утопія. Yahoo!! я зробив це. ”

Тримайся, час для перевірки в реальних умовах.

Це добре відомий факт, бумерів дитини живуть не за фінансовим коштам. Це саме по собі повинно послужити тривожним дзвінком …. для бебі-бумерів не економити належний нагляд за ними роки виходу на пенсію. Це коштувало грошей, щоб жити. Це не безкоштовно. Законопроекти і раніше входите І, законопроекти рости зі швидкістю швидше, ніж прибутковість активів.

Бебі-бумери повинні підійти до пластини і прислухатися до цього дзвінок для пробудження. Особливо, якщо вони хочуть, щоб їх рівень життя залишаються недоторканими. Не дай Бог, якщо їх рівень життя знижується.

Зрілість приходить швидко. Бебі-бумери повинні перегляду картини до виходу на пенсію. Чи буде їх накопичених активів задовольнити їх виходу на пенсію спосіб життя. Чи будуть вони досить здорові, щоб насолоджуватися виходу на пенсію? Як бебі-бумерів зберігають свій поточний стиль життя? Це лише кілька питань бебі-бумерів повинні почати запитувати себе, поки не стало надто пізно, і ті золоті роки на нас.

Для отримання додаткової інформації про Бебі-бумери дзвінок для пробудження контакт …..

Оуен Крейг (консультант з питань охорони здоров’я)
905.642.6958
www.acaiplus.com / позитивний герой