Бебі-бумери виявити CoQ10 переваг у боротьбі зі старінням, лікування вікових захворювань

CoQ10 є одним з найпопулярніших і швидкозростаючих додатків в США. З більш ніж 8000 чоловік в США повороту 60 кожен день, зростаючий список способів, якими CoQ10 Babyboomers переваги отримує багато уваги.

Більше $ 413 млн було витрачено на CoQ10 добавки в 2007 році, а темпи споживання коензиму зростає з кожним роком.

Вітамін, як речовина, необхідний для виробництва енергії на клітинному рівні, коензим Q10 присутній в кожній клітині тіла. Однак чим старше ми стаємо, тим менше ми виробляємо, і медичні дослідження показали, що існує пряма кореляція між рівнем цього важливого речовини і багато проблем, пов’язані зі старінням, в тому числі серцевої недостатності, високого кров’яного тиску, серцево-судинних захворювань, і багато іншого.

Антиоксидантної силі для зупинки і навіть звернути назад процес старіння
Однією з головних коензиму Q10 переваг є те, що це потужний антиоксидант. Як такий, він насправді ремонт і перевертає стільникового збиток, нанесений руйнівним з’єднання, звані вільними радикалами, які заважають здоровому клітинний метаболізм.

Пошкодження клітин вільними радикалами відіграє важливу роль у процесі старіння. Дослідження показали, що окислення пошкодження накопичуються протягом усього життя. Деякі з нових, найбільш захоплюючих досліджень з проблем старіння показує, що багато з поширених проблем здоров’я та фітнесу, пов’язаних зі старінням показати позитивну відповідь на антиоксиданти.

CoQ10 переваги включають захист здоров’я серця, серцево-судинної системи
Ризик серцево-судинних захворювань, у світі номер один вбивця, як відомо, збільшується з віком. Обидва американських і європейських досліджень чітко демонструє взаємозв’язок між рівнями coemzyme і серця. Він використовується з успішними результатами в якості ад’ютанта терапія для пацієнтів із захворюваннями серця, а також для тих, хто страждає серцевою недостатністю або хто відновлюється після операції на серці.

Розглядається в якості можливого чинника в інших вікових захворювань
Дослідження довели, що CoQ10 є важливим чинником у підтримці та захисті здоров’я мозку і когнітивних здібностей, тим більше, пов’язаних зі старінням. Він також проходить випробування на ефективність у профілактиці або лікуванні цілого ряду інших вікових проблем, в тому числі передміхурової залози та інших форм раку, діабет дорослих, і проблеми із зором, як дегенерація жовтої плями. Це навіть відомо, працює проти старіння шкіри, а насправді в Європі основна перевага CoQ10 розглядається в якості анти-старіння шкіри лікування.

Альцгеймера лікування можливе?
Хвороби Альцгеймера, число сім причин смерті в США, насправді може бути виліковні з CoQ10. Необхідні подальші дослідження, але в 2006 році дослідження Університету Джона Хопкінса показали чіткий взаємозв’язок між доповненням кофермент і поліпшення виду когнітивних порушень Альцгеймера створює.

У дослідженні були використані групами тварин з хворобою Альцгеймера, як пошкодження головного мозку. Група, яка отримала щоденні добавки не виявляв жодних ознак неврологічних dusfunction і залишився когнітивно якості компетентних, як тварини, без пошкодження головного мозку, в той час як група, яка не отримала добавок показали стрімко зростаючим когнітивних порушень.

Джона Хопкінса дослідники сказали CoQ10 переваги включають профілактику проти хвороби Альцгеймера, як когнітивні проблеми і дисфункції. Їх висновки зробив висновок, що додавання коензим покращує навчання і порушення пам’яті, можливо, шляхом інгібування окисного стресу.