Америка Top 5 харчові добавки

Якби ми мали з’їсти повністю збалансована дієта на щоденній основі, нас не було б ніякої необхідності біологічно активних добавок. На жаль, це стало практично неможливо в цьому сучасному часу, і навіть якщо б це було можливо, багато людей правили більшої їх особистих смаків та уподобань, ніж хороші дієтичні сенсу. У той же час, ожиріння стало національною епідемією, і втрата ваги є проблемою для багатьох американців. Це бажання втрати ваги призвело до багато людей збирається на дієтах, які серйозно обмежують їх споживання необхідних поживних речовин і вітамінів. Широкому поширенню харчові добавки вирішення цієї проблеми, а також виробництво і продаж з них стало зростання промисловості.

Новий інтернет-випустив новий список всіх статей пишеться даючи найактуальнішу інформацію про харчові добавки. Вона називається Міжнародної бібліографічну інформацію про сайт Дієтичні добавки або IBIDS. Одна з особливостей сайту являє собою список з п’яти предметів верхнього шукати серед харчових добавок. Недавній Подивіться на цей список дали, що можна вважати п’ятірку харчові добавки в американській принаймні, щодо суспільного інтересу в них.

Це не дивно, що перше місце йде на додаток, яке адресує втрати ваги. Перше місце йде в південноафриканській рослина під назвою Hoodia, що насправді для придушення апетиту, а не спалювач жиру. Друге місце займає екстракт кісточок винограду (GSE). Екстракт виноградних кісточок зміцнює і захищає живі тканини. Він знайшов, щоб бути корисним для стимулювання загоєння ран.

Кальцій знаходиться на третьому місці. Це кращий відомий продукт, який зміцнює кістки і зуби. Хоча він доступний в багатьох нормальних харчових речовин, більшість з них не в категорії фаст-фудом і добавок не потрібно. Четверте місце займає ще один відомий речовини, вітамін С. Вітамін С був одним з перших харчових добавок, коли апельсини та інші вітамін С багаті плоди були використані на британських судах по боротьбі цинги. Вітамін C має честь бути одним з найменш токсичних речовин, відомих медицині, так перестаралися його споживання не має великого значення.

Остаточне місце займає Acidophilus який замінює природний і корисні бактерії, що процвітає в травному тракті людини. Введення пастеризації та манії тримати бактерії з нашої їжі викликало деякі проблеми, тому що певна кількість бактерій було необхідно для нашого тіла, і ми вбиваємо хороші разом з поганими.

Цей список являє собою поточну п’ятірку, і це, швидше за все, часто змінюються. Харчові добавки досягнення гарної і необхідної мети, але вони також сприйнятливі до того, примха місяця.